0
دکتر رضا پاشایی: پدرخوانده ها برای اصولگرایان لیست بسته اند
کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با انتقاد از لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان گفت: کاملا روشن است که پدرخوانده‌ها برای اصولگرایان لیست بسته‌‌اند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صریر، دکتر رضا پاشایی عصر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با انتقاد از این‌که متأسفانه وضعیت امروز جامعه تب و تاب انتخاباتی ندارد، اظهار داشت: همه باید برای مشارکت حداکثری مردم در این رویداد سیاسی تلاش کنند، البته مردم با مشکلات بسیاری رو به رو هستند که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی با تأکید بر این‌که باید تنور انتخابات داغ شود و انگیزه لازم میان اقشار مختلف جامعه برای حضور در انتخابات افزایش یابد، خاطرنشان کرد: جامعه به اصلاح و ورود افراد کارشناس نیاز دارد، انتخابات فرآیندی مهم برای گزینش افراد باصلاحیت برای حضور در عالی ترین رکن تصمیم گیری نظام است.
این کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان گفت: کاملا روشن است که پدرخوانده‌ها برای اصولگرایان لیست بسته‌‌اند.
پاشایی ادامه داد: لیست ها و حزب هایی که در روزهای اتخابات ایجاد می‌شود؛ دست ساخته اند و من به لیستی ورود می کنم که سرانجامش منافع مردم‌ باشد، نه منافع پدرخوانده هایی که برای مردم نسخه‌پیچی می کنند.
وی تصریح کرد: کاملا واضح است که در لیست ائتلاف اصولگرایان، از قصد سه فرد شاخص را در کنار سه فرد نه چندان مطرح قرار داده‌اند تا از این میان آن سه نفر وارد مجلس شوند.
پاشایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوابق کاری خود و خانواده اش یادآور شد: بعد از جنگ تحمیلی، اشتغال مشکل اساسی در کشور بوده که امروز نیز شاهد این موضوع هستیم، به همین جهت تصمیم به شروع تولید و ایجاد اشتغال کرده ام.
وی با بیان این‌که تخصص و تحصیلاتم مرتبط با صنعت و تولید است و اهدافی برای خود مشخص کرده ام تا در خط تولید استان نیز تاثیرگذار باشم، گفت: هر کاندیدایی که در آینده وارد مجلس می شود باید در بخشی که تخصص دارد مشغول به کار شود.
کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس در راس تمام امور قرار دارد، گفت: اگر عملکرد مناسب نداشته باشیم از دیگر دستگاه ها نمی توان انتظار عملکرد موفق داشت، پس باید اصلاح امور را از مجلس شروع کنیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ایجاد اشتغال وضعیت معیشتی ما را بهبود می بخشد و ما باید با تعاون و سهام‌ عدالت جوانان را پای کار بکشیم و شغل ایجاد کنیم. بعد از این‌همه رانت، اختلاس و پولشویی باید اجازه دهید نسلی جدید و افرادی جوان وارد عرصه شده و حلال مشکلات باشند.دکتر پاشایی:
تمام تلاش ما، توسعه و ارتقای صنعت چرم و کفش تبریز است